Bouřka 10.9.2008

Vše co se týká o zpozorovaných jevech v roce 2008.
Odpovědět
Aduš-ka
Příspěvky: 1
Registrován: 17 zář 2008 12:52

Ahoj, chtěla bych přispět fotkami oblaků mamma, které sem spozorovala po bouřce 10.9.2008 u nás, v Mníšku u Liberce, ale nějak mi to sem nejde dát. Bouřka přišla od jihozápadu a přešla přes celý Mníšek a pak pokračovala na severovýchod. Tornádo ani trombu sem zde nespozorovala, ale když bouřka odcházela, všimla sem si oblaků mamma a 3x jej vyfotila, takže mi prosím poraďte, jak jimi sem přispět do vaší fotogalerie.
S pozdravem
Adéla Janďourková
Uživatelský avatar
Michal Geryk
Člen AMS
Příspěvky: 1443
Registrován: 30 kvě 2007 05:50
Bydliště: Přerov - centrum, 209 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Aduš-ka píše:Ahoj, chtěla bych přispět fotkami oblaků mamma, které sem spozorovala po bouřce 10.9.2008 u nás, v Mníšku u Liberce, ale nějak mi to sem nejde dát. Bouřka přišla od jihozápadu a přešla přes celý Mníšek a pak pokračovala na severovýchod. Tornádo ani trombu sem zde nespozorovala, ale když bouřka odcházela, všimla sem si oblaků mamma a 3x jej vyfotila, takže mi prosím poraďte, jak jimi sem přispět do vaší fotogalerie.
S pozdravem
Adéla Janďourková
Musíte se do meteogalerie zaregistrovat zvlášť než je toto fórum. Odpovědi jak na to jsou tady: http://www.bourky.com/galerie/faq.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Opravdu byla ten den u vás bouřka? Detekce blesků nic neříká (není ale neomylná, zvlášť u CC blesků), ale podle radaru přes vás prošel konvektivní pás oblačnosti a tak vám věřím ;) .
Z rozhraní Hornomoravského úvalu a Moravské brány zdraví Michal.

kamera videa fotografie
Skype: geryk.michal
Odpovědět

Zpět na „Pozorování v roce 2008“