Bouřky 30.6.2009

Sem můžete přidávat vaše pozorování v roce 2009.
3,14ranha
Příspěvky: 8
Registrován: 16 čer 2009 20:44
Bydliště: Olomouc

Včera o půl třetí jsem vyjížděl z Olomouce do Prahy na koncert a už po cestě byl jasný vývoj počasí - na všechny strany vysoké Cb často s pilei. Za Zábřehem se začalo smrákat a bylo vidět spoustu rozvodněných strouh a potůčků podél trati. U Pardubic jsme asi hodinu projížděli shlukem bouřek (párkrát jsem zaznamenal přívalový déšť a poměrně silnou bleskovou aktivitu -zřejmě i kvůli ní jsme cca 20 minut čekali v Pardubicích)
v Praze -Holešovicích bylo v šest už zataženo a začínala blesková aktivita - nejspíš přímo nad námi - tři či čtyři dobře viditelné blesky za minutu a všechny do 2 Km
co bylo venku dál nevím -zapadl jsem do Tesla arény a oddal se poslechu Dream Theater :rock:
martin.char
Příspěvky: 1
Registrován: 01 črc 2009 19:10

Amerika píše:Hovno, prostě HOVNO!!!! Dnešek + včerejšek = 0,00 mm srážek. Za poslední tejden v bouřkách směšný desetiny milimetrů. Kdy že to má končit v sobotu? Už se těšim na neděli, kdy bude už alespoň minimální šance na bouřku. Do tý doby bude zaručeně sušák.
Ondris: Gratuluju. Já jsem ty vaše bouřky fotil ze Slanýho. Vypadaly celkem zajímavě, protože naštěstí byly bez balastu. Možná sem hodim fotky, když mi zbyde čas.
PS: Přeju pevné nervy všem nulovým stormchaserům!
martin.char:přijed se podívat na Vysočinu tady bys chytil bouřek mnoho aj blesků,každej den to tu mlátí ,a že zrovna daleko pro ně nemusíš bývaj i kosek od našeho baráku když se poštěstí.rád bych nafotil nějakej ale jak su v práci tak nejni možnost a nemám zas takovej extra foták abych zachytil blesk
Jarda
Příspěvky: 37
Registrován: 15 čer 2009 19:01

Zdravim.Taky přidám jedno krátké video z prudké přeháňky 30.6.09 na Karlovarsku.http://www.youtube.com/watch?v=x6X2Ifu33BI
Uživatelský avatar
PrantlD
Příspěvky: 80
Registrován: 22 srp 2008 10:03
Kontaktovat uživatele:

jaro
Příspěvky: 50
Registrován: 23 říj 2008 17:44
Bydliště: Žilina

Zilina. Prichod burky od JV som zachytil na video.
http://www.youtube.com/watch?v=JgNyXiSQ ... annel_page
Sucháč
Příspěvky: 26
Registrován: 25 črc 2009 11:26
Bydliště: Libochovice (okr. Ltm)

To jaro: Ta nasává jak já o narozeniny :rock:
Odpovědět

Zpět na „Pozorování v roce 2009“