Stránka 1 z 1

Bouřka 10.9.2008

Napsal: 17 zář 2008 13:03
od Aduš-ka
Ahoj, chtěla bych přispět fotkami oblaků mamma, které sem spozorovala po bouřce 10.9.2008 u nás, v Mníšku u Liberce, ale nějak mi to sem nejde dát. Bouřka přišla od jihozápadu a přešla přes celý Mníšek a pak pokračovala na severovýchod. Tornádo ani trombu sem zde nespozorovala, ale když bouřka odcházela, všimla sem si oblaků mamma a 3x jej vyfotila, takže mi prosím poraďte, jak jimi sem přispět do vaší fotogalerie.
S pozdravem
Adéla Janďourková

Re: Bouřka 10.9.2008

Napsal: 17 zář 2008 13:11
od Michal Geryk
Aduš-ka píše:Ahoj, chtěla bych přispět fotkami oblaků mamma, které sem spozorovala po bouřce 10.9.2008 u nás, v Mníšku u Liberce, ale nějak mi to sem nejde dát. Bouřka přišla od jihozápadu a přešla přes celý Mníšek a pak pokračovala na severovýchod. Tornádo ani trombu sem zde nespozorovala, ale když bouřka odcházela, všimla sem si oblaků mamma a 3x jej vyfotila, takže mi prosím poraďte, jak jimi sem přispět do vaší fotogalerie.
S pozdravem
Adéla Janďourková
Musíte se do meteogalerie zaregistrovat zvlášť než je toto fórum. Odpovědi jak na to jsou tady: http://www.bourky.com/galerie/faq.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Opravdu byla ten den u vás bouřka? Detekce blesků nic neříká (není ale neomylná, zvlášť u CC blesků), ale podle radaru přes vás prošel konvektivní pás oblačnosti a tak vám věřím ;) .