Umělé vyvolané bouřky (HAARP - CHEMTRAIL)

Vše co se nevešlo do jiných kategorií.
Eddy69
Příspěvky: 9
Registrován: 25 črc 2011 13:28

Zdravím všechny

Jsem unešen počasím posledních pár let. Bylo mi divné, že počasí je tak nepředpovídatelné. Začal jsem se o to zajímat více a vyšly mi dva hlavní pojmy HAARP a CHEMICAL TRAIL (CHEMTRAIL). Tento topik zakládám čistě kvůli diskuzi a jakékoliv narážky typu to není možné jen ocením .

Tady pár „fakt“

HAARP

Obrázek

Oficiální fakta

Poloha
Stanice HAARP se nachází na Aljašce, serverně od malého města Gakona, na místě bývalého radaru OTH (over the horizon) a v Grónsku.

Účel
Jeho cíl je zkoumat ionosféru s perspektivou vývoje pokročilé ionosferické technologie pro zlepšení komunikačních a navigačních systémů jak pro civilní, tak i pro vojenský sektor (včetně sledování a rozvědky).

Stavba a údržba
Při konstrukci projektu HAARP byly použity technologie amerického fyzika Bernarda Eastlunda, který je v 80. letech vyvinul a nechal si je patentovat (jedná se o americké patenty č. 4 686 605, 4 712 155, a 5 038 664).[1]
Projekt HAARP jako takový začal již v roce 1990, ale stavba samotného zařízení byla započata v roce 1993, s minimální plánovanou funkčností 20 let. Stavěl se ve třech fázích, plné operability a současného výkonu dosáhl v létě roku 2007. Původně jej začala stavět firma Advanced Power Technologies a od roku 2003 BAE Advanced Technologie – dceřiná společnost zbrojařského koncernu a dodavatele vojenské techniky BAE Systems.

Náklady na projekt a jeho financování
Náklady na projekt (stavba a spravování) k roku 2008 činily 250 milionů dolarů.
HAARP financují ogranizace Letectvo Spojených států amerických, Vojenské námořnictvo Spojených států a Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA). Finančně a lidskými zdroji se podílí i státní univerzita (University of Alaska).

HAARP v provozu:
Obrázek

Obrázek


Obrázek

videa

http://www.youtube.com/watch?v=wQEMPf0q ... ded#at=102
http://www.youtube.com/watch?v=K0Xabqkb ... r_embedded

Jinestranky.cz
Srážky, zemětřesení i nálada na přání – technologie HAARP
3. 5. 2010

Je libo sucho či povodně nebo snad posuny zemských desek?

Technologie HAARP
(High Frequency Active Aurorial Research Program) – dříve nazývaný zástupci legendárního Ruského bloku „Ionospheric Heaters – Zahřívače ionosféry“, je od počátků vzniku spravována státními vojenskými silami, v USA konkrétně společně Airforce a Navy. Takzvaný průzkum provozuje MIA – Military Intelligence Agency, která jej rovněž společně s Národním vědeckým fondem financuje.
Asi nejznámější základna HAARPu se nachází na Aljašce (oblast Gakona - necelých 250 km severovýchodně od Anchorage). Další, ovšem v porovnání s Aljašským zařízením menší, je v Norsku-Tromso a třetí v Portoriku - Arecibo, přičemž další zařízení jsou umístěna na jižní polokouli (opět poblíž jižního pólu).
Proč právě póly a proč zrovna Aljaška? Díky velké spotřebě přírodních plynů, jejichž energie je zapotřebí pro pohon magneto-hydro-generátorů, které jsou velmi efektivní pro konvertování energie na zdroj elektrické energie a následně produkování radio frekvencí. Aljaška má obrovské zásoby těchto plynů, přičemž poloha je záměrně zvolena co nejblíže severu – pólům – vědci jsou tak blíže samotné podstatě naší Země a jejímu magnetickému poli. Je pak daleko jednodušší získat maximální efekt ovlivnění samotného magnetického pole – viz dále a zde http://cs.wikipedia.org/wiki/HAARP

HAARP na Aljašce má v současnosti 180 širokopásmových radio-frekvenčních antén – jinými slovy jde o pole plné silných vysílačů, schopné vyvolat vysíláním energií radiových frekvencí na cíl šroubovitým tvarem energií, která je v začátku poměrně nejasná, postupně se však zužuje a sílu zesiluje, jako trychtýřová spirála. Energie je silná natolik, že je schopna za pomoci zacílených akcelerovaných elektronů o vysokých energetických úrovních vyřadit vybrané zařízení (jeho elektroniku) kompletně z provozu – doslova jí upeče.
Systém však dokáže fungovat i plošně. Ve výšce nějakých 60 až 80 km nad zemským povrchem ohřeje vrstvu atmosféry o průměru třeba 50 km a tato ohřátá vrstva vyslanou energií ze země se tím pádem vynese vzhůru do ještě vyšších vrstev atmosfér a dá se tak doslova vystrčit vzhůru až třeba 200 km. Vznikne jakýsi otvor, který však okamžitě začnou plnit nižší vrstvy s daleko hustší atmosférou, čímž se v podstatě vyplněný prostor několikanásobně zahustí a začne působit mnohem vyšší tření.
Takto vzniklé energie jsou schopné během chvilky spálit zacílené níže obíhající špionážní či jiné satelity i střely (systém protiraketového deštníku) – situace, jako při pádu meteoritu. Mluvě o kometách a ohrožení planety Země asteroidy – představme si, že se na nás blížící meteorit či relativně velké těleso, které dle různých teorií způsobilo vyhynutí dinosaurů. S HAARPem mu vytvoříme až 7x větší brzdnou či spalovací dráhu – tedy 7x větší vrstvu (ze současných přibližně 30 km až na 210 km) a je zde šance nechat v atmosféře shořet i daleko větší vesmírná tělesa.
Na druhou stranu si uvědomme, že tím vznikne zcela jiná tlaková síla vzduchu na příslušné zemské desky, které se mohou začít dle toho chovat a vyvolat právě uvažované zemětřesení.
V minulosti se přemýšlelo o takových typech zbraní jako trhaviny, výbušniny, kulky, střepy, které způsobí nepříteli škodu – toto je však široce spektrální forma obrovských energií – bez nutnosti tvoření jakýchkoliv zbraní, jde o samotnou čistou formu energie. Věda i zbraňové systémy se během let naprosto změnily – jako celek – dnes je koule „světla“ schopna sestřelit letadlo či raketu dolů.
Zaměřením RF energie, která se dá přeměnit v jakousi „obrannou“ sílu je mít například k dispozici energetické zdroje – zásobníky energie – ve výšce 80-100 km nad povrchem Země. Přišlo se na to, že přenesená energie se dá zpětně konvertovat na jinou formu energie – což byl původní cíl mít v „oblacích“ nashromážděnou energii použitelnou kdekoliv jinde na světě. Viz tehdy tolik populární pozemsky řízený systém Hvězdných válek (Ground based Star wars system).
Další vlastnosti ionosféry neboli vysoce energeticky nabitých iontů jsou ty, že pokud do nich posíláme jistou energii z HAARPu, dojde k odrazu přenesených energií a tato vrstva funguje v podstatě jako obrovská anténa nad planetou. Můžeme tak buď posílit pole ionosféry a prostřednictvím něj komunikovat jeho odrazem nebo jej můžeme narušit až dokonce přenést energii z jednoho místa na druhé – viz. pokusy Nikola Tesly v Colorado Springs a tolik diskutovaný Tunguzský experiment roku 1908. Šlo o pád meteoritu nebo Teslův pokus přenést energii bezdrátově kamkoliv jinam na světě? Podotýkám, že nebyly nikdy nenalezeny žádné úlomky meteoritu a během této doby probíhala nepřetržitá světelná show z jeho laboratoře.

20-21.7.2010
http://www.youtube.com/watch?v=8_veSL5_ ... r_embedded
to není poprvé viz> http://orgo-net.blogspot.com/2011/07/me ... cesko.html

CHEMTRAIL
http://www.stream.cz/uservideo/213132-chemtrails http://www.youtube.com/watch?v=zEaLZ3J3GK8
CEMTRAIL TV PRIMA ?!??? > http://www.stream.cz/uservideo/368157-c ... s-tv-prima

Foto chemtrail

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Contrail versus chemtrail

Kondenzační stopa (condense trail, contrail) se objevuje za tryskovými letadly letícími v určité výšce (obvykle 8 – 12 kilometrů) v prostředí s dostatečnou vzdušnou vlhkostí. Kondenzační stopy (kondenzační pás) jsou tvořeny drobnými vodními kapkami nebo ledovými krystalky, které vznikají jako přirozený důsledek promíchávání chladného vzduchu s horkými produkty spalování leteckého paliva. Jejich vznik a přetrvání (případně rozpad) závisí na teplotě, vzdušné vlhkosti, atmosférickém tlaku a pohybu vzdušných mas v místě vzniku.
Podle zastánců konspiračních teorií jsou chemtrails záměrně vypouštěné chemikálie nebo viry, bakterie a plísně. Chemtrails maji mít oproti kondenzačním pásům jiný vzhled, strukturu a především složení. Důvodů pro vypouštění těchto látek je zastánci chemtrails uváděno více, od boje s globálním oteplováním pomocí tzv. globálního stmívání až po pokus o snížení lidské populace a ovládání lidí. Problematikou chemtrails se zabývalo několik studií (např. v podobě laboratorního testování dešťové vody, sněhu nebo zeminy), jež si nechali vypracovat lidé, kteří měli obavu, že se s tímto fenoménem setkávají nad svými hlavami (např. z Phoenixu, Edmontonu, Severní Karolíně a některých kanadských provinciích).Stratosférický inženýring je popsán v jednom z patentů z roku 1991 a označení chemtrails se od 90. let vyskytuje v několika oficiálních amerických vládních a vojenských dokumentech, např. v dokumentech ARPANETu a v první verzi jurikátu americké sněmovny reprezentantů, H. R. 2977 – Space Preservation Act of 2001 (kde v konečné verzi chybí). Z nedávné doby je to například studie vypracovaná na University Of Calgary pro firmu Aurora Flight Sciences Corporation. Oficiální (politická, vojenská,…) místa tuto konspirační teorii odmítají.
Chemické složení chemtrails
Chemtrail je podle těchto teorií tvořen chemikáliemi, které mohou být nebezpečné lidskému zdraví, nebo přímo prudkými jedy (baryum, bauxit či jiné oxidy hliníku, dibromidetylén, sloučeniny vápníku a hořčíku, různá polymerová vlákna apod.). Díky složení rozdílnému od contrails mají pásy mít jiné optické vlastnosti, z nichž se dá většina pozorovat pouhým okem

Odpovědi z oficiálních míst

Rovnoběžné i křižující se kondenzační pásy na obloze
US Air Force označila tuto teorii za hoaxa její vysvětlení je, že se jedná o běžné kondenzační stopy. Na ARPANETu US Air Force Academy se však údajně nalezly manuály o chemtrails z let 1990-1992, tedy ze stejné doby, kdy první vědci začali formulovat teorie o globálním stmívání.
Reportáž Williama Thomase pro Environment News Service vybral Project Censored jako jednu z cenzurovaných reportáží roku 1999, zkoumal ji panel vysoce profesionálních novinářů a dospěl k závěru, že chemtrails jsou skutečnost.
21. října 2010 vyslanci více než 200 států v japonském Nagoyi předložili OSN výzvu, aby tato organizace uvalila moratorium na v současnosti probíhající „geoinženýrské projekty“, dokud budou „bez schválení a celosvětové podpory“. O týden později ministři na schůzce OSN dospěli k dohodě o tomto moratoriu Podle klimatické komise OSN bude přehled o geoinženýrství součástí příští hlavní zprávy v roce 2013.

Jaké jsou vaše názory ???
Uživatelský avatar
Tomáš Prouza
Administrátor
Příspěvky: 1149
Registrován: 30 kvě 2007 13:41
Bydliště: Velké Svatoňovice, okr. Trutnov, 370 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Vzhledem k tomu, že toto fórum nepatří ke konspiračnímu webu a předpokládám, že většina zdejších návštěvníků nepozbyla zdravého rozumu, tak tu asi moc příznivců nenajdete.

Kromě úvodu je ten článek snůška nesmyslů a manipulací faktů poskládaných tak, aby člověka neznalého problému vedl k přesvědčení, které je žádoucí (tj. HAARP a chemtrails jsou zbraní zlotřilých amerických imperiealistů, jenž má sloužit k ovládnutí světa).

Pokud tomu věříte, věřte si tomu. Ale nevnucujte svou víru ostatním - pak se totiž stáváte tím stejným, proti čemu údajně bojujete.
Eddy69
Příspěvky: 9
Registrován: 25 črc 2011 13:28

Ano doufám že máte pravdu... a nesnažim se vás o ničim přesvědčit ,ale spíš bych rád věděl jak to je teda je třeba s chemtrail nebo stima kruhama v radarovích snimcích srážek čr dne 20-21.72011? Jak jste řekl NEJSEM ČLOVĚK ZNALEJ V OBORU a proto si to od vás nechám rád vysvětlit. Velice vám předem děkuji
Uživatelský avatar
Dáša
Člen AMS
Příspěvky: 305
Registrován: 05 dub 2009 19:35
Bydliště: Brandýsek / občasně Pechova Lhota (u Milevska)

Zdravím, i já jsem unešena počasím, hlavně posledních pár let, kdy se o něj čím dál víc zajímám :) . A na počasí je hrozně fajn, že je občas i pěkně nepředvídatelné. To vlastně bylo vždycky a doufám, že tomu tak bude i nadále. ;)
Váš článek je příliš dlouhý na to, abych měla chuť s ním ztrácet čas. To už si raději vezmu do ruky fyziku. Pokud chce někdo kolem sebe vidět samé spiknutí a ohrožení, určitě si vysvětlení vždycky najde, ale já budu raději hledat racionální odpověď. ;)

Jinak, jen tak mimochodem, kdyby nám HAARP mohl na příští týden zařídit nějakou fajn bouřku, vůbec bych se nezlobila :devil:
Tkachyk Bohdan
Příspěvky: 16
Registrován: 20 čer 2007 17:14
Bydliště: Prostejov
Kontaktovat uživatele:

snad me nezabiji admini fora :P ale jesli byste chtel vedet co to je tak mrknete na stranku dole zde je presne napsano co si o tomto pojmu vetsina normalne uvazujicich lidi mysli. preju prijemne cteni:

Kód: Vybrat vše

http://cs.wikipedia.org/wiki/Chemtrail

a haarp:

Kód: Vybrat vše

http://cs.wikipedia.org/wiki/Haarp
Eddy69
Příspěvky: 9
Registrován: 25 črc 2011 13:28

Nechci říkat že jeto vše 100% pravda ale co jsou sakra tyhle kruhy můžete to někdo vysvětlit
http://www.youtube.com/watch?v=8_veSL5_ ... r_embedded

a nebyli všechny velké objevy založeny teoriích ? Nevím jestli vše co je ve wikki je 100% pravda
Eddy69
Příspěvky: 9
Registrován: 25 črc 2011 13:28

Vysvětlené? Vždyť je větší diskuze než článek, ale budiž a co chemtrail to si taky všichni ti kospirátoři vymyslely? A proč by někdo něco takovíhleho vymejšlel? To my nejde na rozum.....
Uživatelský avatar
Tomáš Prouza
Administrátor
Příspěvky: 1149
Registrován: 30 kvě 2007 13:41
Bydliště: Velké Svatoňovice, okr. Trutnov, 370 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

95% diskuze nejsou příspěvky k věci

A co se ostatního týká - věci, které si naši předkové nedovedli vysvětlit si vysvětlovali činností boha nebo ďábla. Dneska to samé u moderního člověka nahrazují různé pavědecké teorie (tím netvrdím, že vše je již probádáno - ale zrovna u konspiračních teoriích tohoto typu ano).
Uživatelský avatar
Jan Drahokoupil
Administrátor
Příspěvky: 543
Registrován: 26 kvě 2007 15:07
Bydliště: Brandýsek, okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Ano, vysvětlené. To, že je diskuze pod tím obludně dlouhá, je pak jen dílem Vámi podobně smýšlejících lidí.

Ale v jednom jsem s Vámi za jedno... taky naprosto nechápu, kde se bere tolik snahy pořád dokola opakovat ty nesmysly a vymýšlet a přidávat nové a nové. Že by šlo o peníze? ;) Není to ještě tak dávno, kdy byl OrgoNet pro členy placeným webem a i dnes lze snadno manipulovatelné lidi nalákat na koupi jakýchsi "zázračných přístrojů". Jinak si neumím vysvětlit, jak někdo může neustále obhajovat neobhajitelné. Smutné je, kolik lidí nedokáže používat vlastní zdravý rozum a nechá se ošálit... :(
Uživatelský avatar
Tomáš Prouza
Administrátor
Příspěvky: 1149
Registrován: 30 kvě 2007 13:41
Bydliště: Velké Svatoňovice, okr. Trutnov, 370 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Jan Drahokoupil píše:Není to ještě tak dávno, kdy byl OrgoNet pro členy placeným webem a i dnes lze snadno manipulovatelné lidi nalákat na koupi jakýchsi "zázračných přístrojů". Jinak si neumím vysvětlit, jak někdo může neustále obhajovat neobhajitelné. Smutné je, kolik lidí nedokáže používat vlastní zdravý rozum a nechá se ošálit... :(
OrgoNet ne, to byl a je Osud.cz - mistr Mašek to je brilantní obchodník se strachem.
Uživatelský avatar
Jan Drahokoupil
Administrátor
Příspěvky: 543
Registrován: 26 kvě 2007 15:07
Bydliště: Brandýsek, okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Tome, je to možné. Ale není to jedno? Obsahově jsou ty stránky dost podobné...
Eddy69
Příspěvky: 9
Registrován: 25 črc 2011 13:28

Ještě něco mi nejde na rozum to chemtrail, nevím jestli mám věřit že to jsou opravdu jen kondezační čáry.
Uživatelský avatar
dobrmanek
Příspěvky: 746
Registrován: 23 čer 2007 09:56
Bydliště: Větřkovice, 480 m.n.m, okres Opava

Eddy69 píše:Ještě něco mi nejde na rozum to chemtrail, nevím jestli mám věřit že to jsou opravdu jen kondezační čáry.
Nemyslíš, že kdyby skutečně docházelo k práškování, že by to nebylo na zdraví lidí poznat????? Kdo a proč by to jako dělal?. Když se zamyslíš nad tím, jaké náklady to práškování s sebou nese, tak přece existují tisíce mnohem efektivnějších způsobů jak škodit lidem. Navíc lidi si dokážou škodit velmi dobře sami, tak proč by někdo vynakládal prostředky na tak neefektivní způsob jako je práškování z výšky 10 km ??????
Ze Slezska Vás zdraví Zbyněk Černoch
Uživatelský avatar
Michal Geryk
Člen AMS
Příspěvky: 1443
Registrován: 30 kvě 2007 05:50
Bydliště: Přerov - centrum, 209 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Proč by konspirátoři práškovali sami sebe? Proč se v určitém čase a v určité oblasti objevují chemtrails u většiny vysoko letících letadel a jindy zase chemtrails zcela chybí? To se všechna letiště světa tajně domluví na práškování v určitém čase a ploše? Je to uskutečnitelné? A hlavně proč příznivci chemtrails přestávají používat fyziku střední školy (molekulová fyzika, termomechanika...)? Člověk baží po tajemnu a záhadnu a poté, co tradiční náboženství ustoupila vlastní vinou do pozadí, hledá člověk štěstí jinde – v sektách, konspiracích, vesmírných energiích atd. Tím netvrdím, že konspirace neexistují, ale proč si tím kazit život.
Z rozhraní Hornomoravského úvalu a Moravské brány zdraví Michal.

kamera videa fotografie
Skype: geryk.michal
Uživatelský avatar
petrik.p.3
Příspěvky: 90
Registrován: 25 říj 2009 08:50
Bydliště: Znojmo 245,75 m.n.m. přesně.
Kontaktovat uživatele:

Zdravím,

asi nemá cenu se tu nějak složitě rozepisovat o něčem tak nesmyslném jako je Chemtrails či Haarp, jelikož všechna podstatná fakta už tu byla řečena.
Pro mě je nejdůležitějším aspektem v těchto věcech ekonomika. Je nelogické a pro normálně smýšlející lidi i lehce chápatelné...proč by někdo investoval takové obří finanční prostředky do něčeho takového? Je to jednoznačně z ekonomického hlediska nenávratná investice, tudíž nechápu smysl celého fenoménu Chemtrails a Haarp.

Tudíž nechť zdravý rozum zvítězí nad Chemtrails a Haarp :)
http://www.pocasiznojmo.cz/
Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí.(Niccolò Machiavelli )
Ze Znojma zdraví Petr
Uživatelský avatar
Amerika
Příspěvky: 1145
Registrován: 08 srp 2007 19:30
Bydliště: Slaný

Vidím, že založení tohoto tématu na těchto stránkách bylo jako píchnutí do vosího hnízda! Takových příspěvků za jeden den nebylo snad ani v tématu o bouřce roku :D
Nekonečné diskuze s lidmi, kteří nechtějí poslouchat a chtějí si jen pořád mlít svou, už mně unavují, tak se moc rozepisovat už nebudu. Bylo by to jako fotit blesky s krytkou na objektivu.
Chtěl bych říct autorovi původního příspěvku: Pokud jsi ještě ve stádiu, kdy připouštíš obě možnosti, zkus se zajímat o celou věc z globálního pohledu, zjisti si něco o atmosféře, fyzice a meteorologii, přečti si vyjádření odpůrců a podívej se na to celé, jak už bylo několikrát řečeno, zdravým rozumem. A nebo můžeš za každou cenu hledat všechny "důkazy" že to celé existuje a pak je spolehlivě najdeš - to už ale taky někdo řikal.

Jestli to video na Primě je to skutečný, tak to bych od nich vůbec nečekal. Tentokráte i Novu strčili do kapsy! Tyto zprávy jsem nikdy moc neposlouchal, ale teď už si od nich neposlechnu vůbec nic. Takhle naletět, to je ostuda!!

Jinak souhlasím s názorem, že by nám tady mohli napráškovat a naHAARPovat nějaký pořádný bouřky. Klidně je budu pozorovat s plynovou maskou :D
Eddy69
Příspěvky: 9
Registrován: 25 črc 2011 13:28

Ano furt tápu jsem jednu chvíly tam a potom zas tam nevím cosi mám myslet...

Výrok neznámeho člověka na webu

"Já si pamatuji jak nám v osmé třídě fyzikář říkal, že výbuch sovětské jaderné elny(Černobyl) je nesmysl.
Po revoluci se nám pak omlouval, ale pro mne zůstal navždy prase.
Proto již nevěřím, když někdo jen tak bez důkazů řekne blbost.
Důkazy nejsou ani pro ani proti. Hledám na netu, ale doopravdy nemohu najít nějaký seriozní článek, kde by se argumentovalo pomocí fyzikálních důkazů.
Např.: -jak může zůstat kondenzační čára ve vzduchu 8 hodin - jaké max. šířky může nabývat, může to být i stovky metrů atd."

Toje fakt jakto že tam jsou tak dlouho jeto vůbec možné máte někdo najakou možnost to relevatně vysvětlit a neekonomické to není viz japonsko a rychle rostoucí tržby stavebních a firem (a žeto nebyly malé vydělky), požáry v rusku spůsobyli mnohonásobně viší cenu obily (komodita) a dotet se drží atp,ale nechápu jak byto mohlo být orgánizováno v takovém měřítku minimálně stovek letadel a lidí obsluhujících tyto stroje anižby nikdo znich nic neřekl.
Uživatelský avatar
Tomáš Prouza
Administrátor
Příspěvky: 1149
Registrován: 30 kvě 2007 13:41
Bydliště: Velké Svatoňovice, okr. Trutnov, 370 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Těch letadel by nebyly stovky ale tisíce a ekonomicky by se to prostě nemohlo vyplatit - musíme počítat náklady na palivo, nějakou tu "chemii" alias baryum nebo hliník, platy pilotů a příplatky za utajení, platy za pozemní personál - to máme desítky tisíc lidí, kteří by s touhle informací přišli do styku a určitě by o tom všichni nedokázali pomlčet.

Co se pohádek u HAARPu týká, tady narážíme na čistě fyzikální omezení výkonu jakéhokoliv zařízení energetickým zdrojem. Jen pro výrobu bouřky (pokud by to vůbec bylo fyzikálně možné) by se spotřebovalo naprosto fantastické množství energie. No a pokud by USA takový zdroj měly, proč by tedy pořád měly takové zájmy na ropných zdrojích ve světě? Já bych tu energii prodával a postupně si celý svět koupil - a ne utrácel bilióny dolarů a tisíce životů v zhovadilých válkách (případně se naopak zadlužoval u zbytku světa).
Eddy69
Příspěvky: 9
Registrován: 25 črc 2011 13:28

jo stim chemtrail byto bylo velké.....

Stim haarpem semi to zas jako úplná blbost nezdá může být jako katalyzátor je známá věc že čínani sypaly z letadel taky nějaký srač... aby měly hezky na jejich přehlídky a rusové stejným spůsobem vyvolávaly déšť.
Uživatelský avatar
petrik.p.3
Příspěvky: 90
Registrován: 25 říj 2009 08:50
Bydliště: Znojmo 245,75 m.n.m. přesně.
Kontaktovat uživatele:

Eddy69 píše:jo stim chemtrail byto bylo velké.....

Stim haarpem semi to zas jako úplná blbost nezdá může být jako katalyzátor je známá věc že čínani sypaly z letadel taky nějaký srač... aby měly hezky na jejich přehlídky a rusové stejným spůsobem vyvolávaly déšť.

Jo to máte pravdu, v Číně se o něco podobného pokoušeli, před nějakou velkou vojenskou přehlídkou. Ono jim tam tedy v ten den nepršelo, ale určitě to nebylo díky umělému rozpouštění. Navíc opět, bylo to moc drahé, natož aby se to dělalo vě větším měřítku. K tomuto už se vyjadřovalo i spousta odborníků z celého světa i z ČR a shodli se na tom, že toto je prostě neefektivní, neekonomické a hlavně je to úplná kravina.
http://www.pocasiznojmo.cz/
Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí.(Niccolò Machiavelli )
Ze Znojma zdraví Petr
Tkachyk Bohdan
Příspěvky: 16
Registrován: 20 čer 2007 17:14
Bydliště: Prostejov
Kontaktovat uživatele:

zaujal me prispevek autora kde pise o černobylu. pak ale obrati o 180 a ze tomu neveri. Takove veci me primo stvou ze touto vetou se lidi snadne manipuluji.

co se tyce chemtrail o tomto jevu bych rekl uz na jinym foru jsem si delal legraci ze kdyz ty letadla litaji a praskuji. lide kteri ridi letadla nemaji rodiny? kamarady? nebo na tu dobu co praskuji se zavrou do sklepa a sedi az praskovani skonci? a zase uz to nekdo tady psal neni to jen takova legrace koupii letadel pak rizeni na zemi a ve vzduchu. vzdy se najde osoba nebo par co to reknou kdyby neco takovyho bylo ale to nevidime jen vidime krik konspiratoru ktery neberou v potaz vedecky dolozene dukazy.
Uživatelský avatar
Amerika
Příspěvky: 1145
Registrován: 08 srp 2007 19:30
Bydliště: Slaný

Eddy69 píše:-jak může zůstat kondenzační čára ve vzduchu 8 hodin - jaké max. šířky může nabývat, může to být i stovky metrů atd."
Toje fakt jakto že tam jsou tak dlouho jeto vůbec možné máte někdo najakou možnost to relevatně vysvětlit.
Ze stejného důvodu, jako každý jiný mrak může být na obloze třeba pár minut, třeba několik dní. Není potřeba žádné speciální vysvětlení. Je stejné, jako u všech ostatních mraků.
Mrak je zkondenzovaná voda, která nemizí, jen mění skupenství podle podmínek v atmosféře. Pokud vhodné podmínky budou trvat třeba týden, bude kondenzační stopa na obloze týden.
petrik.p.3 píše:Jo to máte pravdu, v Číně se o něco podobného pokoušeli, před nějakou velkou vojenskou přehlídkou. Ono jim tam tedy v ten den nepršelo, ale určitě to nebylo díky umělému rozpouštění. Navíc opět, bylo to moc drahé, natož aby se to dělalo vě větším měřítku. K tomuto už se vyjadřovalo i spousta odborníků z celého světa i z ČR a shodli se na tom, že toto je prostě neefektivní, neekonomické a hlavně je to úplná kravina.
To mi připomělo jednu situaci, ve které se fakt "vyznamenali". V Číně nastala nebývalá sněhová kalamita,dokonce se o ní četně mluvilo i v českých zprávách. Pak se ale zjistilo, že za vším stojí záměr poručit větru dešti a snaha uměle vytvořit déšť. Tak začali práškovat mraky, akorát si nějak neuvědomili, že je vlastně zima :(
Eddy69
Příspěvky: 9
Registrován: 25 črc 2011 13:28

Mrak je zkondenzovaná voda, která nemizí, jen mění skupenství podle podmínek v atmosféře. Pokud vhodné podmínky budou trvat třeba týden, bude kondenzační stopa na obloze týden.


To zní jako rozumné vysvětlení..... skusim jestli stím opstojím u lidí co v chemtrail věří. Dám vědět :)
Uživatelský avatar
petrik.p.3
Příspěvky: 90
Registrován: 25 říj 2009 08:50
Bydliště: Znojmo 245,75 m.n.m. přesně.
Kontaktovat uživatele:

Eddy69 píše:
Mrak je zkondenzovaná voda, která nemizí, jen mění skupenství podle podmínek v atmosféře. Pokud vhodné podmínky budou trvat třeba týden, bude kondenzační stopa na obloze týden.


To zní jako rozumné vysvětlení..... skusim jestli stím opstojím u lidí co v chemtrail věří. Dám vědět :)
U lidí co v chemtrails veří s tím určitě neobstojíte, o to se ani nesnažte. Ti ignorují všechny rozumné racionální důkazy, je to banda fanatiků popírajících skutečnost. Ty když postavíte před čerstvě bíle vymalovanou zeď, tak Vám řeknou, že je černá. Vůbec nic s těmito lidmi nekonzultujte jestli Vám můžu doporučit, nebo Vám to vymyje mozek a 99,9% lidí okoklo Vás si bude klepat na čelo, co se jim to snažíte nalhat za bláboly.
Já osobně považuju debatu na něčím tak nesmyslným jako je chemtrails nebo haap za úplně bezpředmětnou, protože to jsou jen výplody pomateného mozku.
http://www.pocasiznojmo.cz/
Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí.(Niccolò Machiavelli )
Ze Znojma zdraví Petr
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuze“