Narůstající spam

Vše co se nevešlo do jiných kategorií.
Odpovědět
Radek Šíma

Nemůžu si pomoct, ale mám dojem, že od doby, co jsem se přihlásil na tohle fórum, mi chodí na email hrozný množství spamu. Můžu se zeptat ostatních, jak jsou na tom?
"Zhrzenej rosničkář...."
Michal Koupý
Kontaktovat uživatele:

Osobně jsem nezaznamenal žádné zvýšení spamu v souvislosti s těmito stránkami.
dobrmanek

Žádný spam z těchto stránek nechodí.

Radek Šíma: pokud jsi někde jinde zadal svou mail adresu, tak tam hledej problém, nikoliv zde.
Ze Slezska Vás zdraví Zbyněk Černoch
Radek Šíma

dobrmanek píše:Žádný spam z těchto stránek nechodí.

Radek Šíma: pokud jsi někde jinde zadal svou mail adresu, tak tam hledej problém, nikoliv zde.
Zase bych nerad, aby tu kvůli tomu vzniklo zle. Jen jsem se pozastavil nad tím, že doba, po kterou mi z pěti zpráv přijdou dva tři spamy, zhruba koresponduje s dobou, po kterou jsem tu přihlášenej. Svůj email taky nerozhazuju všude.
Klidně si myslete, že jsem zbytečně paranoidní. Možná jo.....
"Zhrzenej rosničkář...."
Dáša
Člen AMS

Radek Šíma píše: Zase bych nerad, aby tu kvůli tomu vzniklo zle. Jen jsem se pozastavil nad tím, že doba, po kterou mi z pěti zpráv přijdou dva tři spamy, zhruba koresponduje s dobou, po kterou jsem tu přihlášenej. Svůj email taky nerozhazuju všude.
Klidně si myslete, že jsem zbytečně paranoidní. Možná jo.....
v pohodě, nemyslím si, že bys byl paranoidní..nejspíš jen nějaká shoda okolností.
Jinak já jsem zde zaregistrovaná cca 3 roky a taky nemám problém se spamem :) .
Tomáš Prouza
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Netuším, jak by bylo technicky možné, aby odtud někdo rozesílal spam (leda že by měl někdo zavirované PC). Samozřejmě že registrovaný uživatel vidí e-mailové adresy ostatních, takže by je ke spamovaní použít mohl, ale netuším kdo a proč by to dělal. Navíc mě tedy žádný zvláštní spam nechodí.

Větším problémem z pohledu admina je ohromný počet spambotů, kteří se sem snaží registrovat a dostanou se i přes CAPTCHA. Na fóru nespamují viagrou a erotickými weby jen díky tomu, že účet po registrace musí schvalovat ještě admin (což je pro uživatele otravné, ale jak vidno bohužel nutné).
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuze“