Nové webové stránky Amateur Stormchasing Society

Máte dotaz ohledně fungování našich webových stránek ?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukáš Ronge
Administrátor
Příspěvky: 212
Registrován: 26 kvě 2007 13:33
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Za celý autorský tým bych vás, všechny návštěvníky našich stránek chtěl přivítat na kompletně přepracovaném webu bouřek.com.

Doufám, že se Vám stránky zalíbí :-)
Štěpán Krejsek
Příspěvky: 839
Registrován: 11 črc 2008 13:19
Bydliště: Brno - Žabovřesky

Vynikající, teď už jen aby se vařila sezóna.
Uživatelský avatar
TiborCsörgei
Člen AMS
Příspěvky: 7
Registrován: 01 čer 2007 20:57
Bydliště: Blahová, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

No, klobúk dole. Stránky sú perfektné. Už aby tá sezóna bola zaujimavá, nech máme o čom písať...
Uživatelský avatar
Tom
Příspěvky: 260
Registrován: 19 úno 2009 21:19
Bydliště: Holasice u Rajhradu JMK (Brno)
Kontaktovat uživatele:

Stránky jsou fajn :D pěkné!
Uživatelský avatar
Janek
Příspěvky: 884
Registrován: 30 kvě 2007 19:42
Bydliště: Karviná-Ráj, 260 m n. m.
Kontaktovat uživatele:

Ano, velice pěkný design. Nebylo by špatné hodit na úvodní stránku, jako na staré verzi, odkaz na amatéry: http://www.amaterskameteorologie.cz/forum/ ...
Ze zazelenalé (kromě zimy) pahorkatiny z Karviné zdraví Hloupý Honza. :-)
oblíbená webovka: http://pocasi.venku.cz/ mé rajče: http://kozibrada.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Lukáš Ronge
Administrátor
Příspěvky: 212
Registrován: 26 kvě 2007 13:33
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Janek píše:Nebylo by špatné hodit na úvodní stránku, jako na staré verzi, odkaz na amatéry: http://www.amaterskameteorologie.cz/forum/ ...
Jestli myslíš na fóru, tak tam určitě bude, jen musím vymyslet kam s tím :-)
Uživatelský avatar
karas
Příspěvky: 91
Registrován: 05 srp 2008 00:06
Bydliště: Galanta - Podunajská nížina (JZ Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Super! Takáto pekná zmena neuškodí! :clap:
Uživatelský avatar
storm_ice
Příspěvky: 1448
Registrován: 23 led 2008 09:50
Bydliště: Teplice-Trnovany 227 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

tak se přidávám k pochvale webu, paráda, jen tak dál :P
Uživatelský avatar
Michal Geryk
Člen AMS
Příspěvky: 1443
Registrován: 30 kvě 2007 05:50
Bydliště: Přerov - centrum, 209 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Já už jsem si nějakou dobu říkal, že stránky www.bourky.com nemají zrovna ideální design, ale radši jsem si to nechal pro sebe (aby mě někdo nezaúkoloval :lol: ). Takže děkuji všem, kteří na tomto pracovali (raději nebudu jmenovat, abych na někoho nezapomněl)!!! :clap: ;-)

A také děkuji za aktualizovaný slovník stormchasera – rovněž super práce! :clap: Při pročítání tohoto slovníku jsem opět zjistil, že čím více se šťourám v teorii bouřek (fyzice atmosféry), tím méně o bouřkách vím... :cry:

Díky, díky, díky!!! ;)
Z rozhraní Hornomoravského úvalu a Moravské brány zdraví Michal.

kamera videa fotografie
Skype: geryk.michal
Tomáš Římský
Příspěvky: 485
Registrován: 09 čer 2007 13:59
Bydliště: Bohuňovice u Olomouce
Kontaktovat uživatele:

Velíká pochvala. Stránky jsou super...a vím o čem mluvím ;)
Uživatelský avatar
dobrmanek
Příspěvky: 746
Registrován: 23 čer 2007 09:56
Bydliště: Větřkovice, 480 m.n.m, okres Opava

Samá chvála smrdí, ale na to se opravdu nedá nic jiného říct, než super práce.

PS: Já si říkal, když jsem před nedávnem studoval slovník stormchasera, že tam je spousta nefunkčních odkazů a že by to chtělo změnu, ale tohle jsem opravdu nečekal. :clap: ;), smekám
Ze Slezska Vás zdraví Zbyněk Černoch
Uživatelský avatar
Mara
Příspěvky: 246
Registrován: 15 kvě 2008 19:56
Bydliště: Lhota za Červeným Kostelcem (Náchodsko) 400 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Pěkné stránky!! Bohužel tu ted nějaký čas nebudu, takže kdyby byla nějaká děsná bouřka, tak šup fotiz za mně :emo: zdravim
Uživatelský avatar
honza.cb
Příspěvky: 237
Registrován: 29 kvě 2007 22:21
Bydliště: České Budějovice - Čtyři dvory
Kontaktovat uživatele:

Jen se přidávám k ostatním. Odvedli jste výbornou práci a zato Vám děkujeme.
Murphyho optimistický zákon: Usmívej se ! Zítra bude hůř ... a pozítří.... možná už ani nebude.
Z Českých Budějovic zdraví Jan Michalica
chio
Příspěvky: 73
Registrován: 10 úno 2009 17:27
Bydliště: Svrčinovec (okr. Čadca), 440 m n. m.

Pár dní tu nie som a hneď takáto podstatná zmena ;) . Ďakujem za super prácu a prajem veľa úspechov pri pozorovaniach.
Zdravím z blízkosti trojmedzia Slovenska, ČR a Poľska (a dosť často aj z Ostravy :-))
Uživatelský avatar
Nikki
Příspěvky: 268
Registrován: 01 kvě 2008 18:38
Bydliště: Pelhřimov 494 m.n.m - kraj Vysočina

Musím se přidat a říct, že změna je moc pěkná. Slovník stormchasera taky super. A úvodní stránka je pěkně a přehledně uspořádána. Klobouk dolů fakt moc pěkná práce.
moje pokusy něco vyfotit - http://nikki24.rajce.net
Uživatelský avatar
Instabiliter
Příspěvky: 386
Registrován: 04 srp 2008 09:38
Bydliště: Toužim (Karlovarský kraj) / Plzeň Skvrňany

I já se musim přidat. Stránky fakt pěkně udělané. Směkám autorům! :D Teď už by to chtělo jen ty bouřky, aby bylo co pozorovat. :)
Z Toužimi nebo Plzně zdraví Honza Džugan :-)
Uživatelský avatar
PrantlD
Příspěvky: 80
Registrován: 22 srp 2008 10:03
Kontaktovat uživatele:

Pěkné, slovník je naprosto vynikající.
Uživatelský avatar
kapr
Příspěvky: 124
Registrován: 14 bře 2010 09:54
Bydliště: Buchlovice, Zlínský kraj, 270mnm

zdravím, nové stránky jsou moc fajn, líbí se mě po designové stránce hlavně..ale chtěl bych se zeptat, tuším, že ještě před upravou webu fungovaly odkazy k dokumentům, konkrétně tabulce o pozorovaní jevů ve formátu pdf..nyní se na ně nemohu dostat..nevíte co s tím? díky
Uživatelský avatar
Lukáš Ronge
Administrátor
Příspěvky: 212
Registrován: 26 kvě 2007 13:33
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

kapr píše:zdravím, nové stránky jsou moc fajn, líbí se mě po designové stránce hlavně..ale chtěl bych se zeptat, tuším, že ještě před upravou webu fungovaly odkazy k dokumentům, konkrétně tabulce o pozorovaní jevů ve formátu pdf..nyní se na ně nemohu dostat..nevíte co s tím? díky
Prave jsem to zkousel a vsechny dokumenty ktere jsou v tabulce jdou stahnout, neni to nejaky lokalni problem prohlizece ?
Uživatelský avatar
kapr
Příspěvky: 124
Registrován: 14 bře 2010 09:54
Bydliště: Buchlovice, Zlínský kraj, 270mnm

Lukáš Ronge
zřejmě asi jo..hodí mě to jakoby zpátky na stránku s adresou http://www.bourky.com/dokumenty/undefined ..zajímavé, zkusím si s tím tady ještě pohrát..

edit: tak už vím kde je chybka :lol: su vůl... :lol: ale ne prostě jsem klikal na ten odkaz stále, ale chtělo to kliknout na "logo" PDFka vedle..takže už ok
Štěpán Krejsek
Příspěvky: 839
Registrován: 11 črc 2008 13:19
Bydliště: Brno - Žabovřesky

jak je možné, že se v sekci odkazy hřeje i ten na Meteopress ? Myslel jsem, že póvl se nepodporuje. Dále bych rád upozornil na nefunkčnost odkazu na ČHMÚ: Bezpečnost osob...
Více odkazů jsem nezkoumal.
Uživatelský avatar
Jan Drahokoupil
Administrátor
Příspěvky: 543
Registrován: 26 kvě 2007 15:07
Bydliště: Brandýsek, okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Ehm...

taky jsem si říkal, kdo to tam vůbec psal... že by já?? :shock:
Každopádně to tam už není. ;)

Odkaz byl opraven, ale hnidopichy rovnou upozorňuji, že třeba v takových článcích bude teď celá řada nefunkčních odkazů, které jsou způsobeny přesunem webu ČHMÚ na ten jejich "slavný" nový portál. Předělávat to nehodláme, protože to by byla práce pro vraha. Je tam z toho jasné, že odkazujeme na ČHMÚ, ale že se změnily jejich stránky, za to jim nemůžeme. ;)
Štěpán Krejsek
Příspěvky: 839
Registrován: 11 črc 2008 13:19
Bydliště: Brno - Žabovřesky

Jan Drahokoupil píše:Ehm...

taky jsem si říkal, kdo to tam vůbec psal... že by já?? :shock:
Každopádně to tam už není. ;)

Odkaz byl opraven, ale hnidopichy rovnou upozorňuji, že třeba v takových článcích bude teď celá řada nefunkčních odkazů, které jsou způsobeny přesunem webu ČHMÚ na ten jejich "slavný" nový portál. Předělávat to nehodláme, protože to by byla práce pro vraha. Je tam z toho jasné, že odkazujeme na ČHMÚ, ale že se změnily jejich stránky, za to jim nemůžeme. ;)
To je trochu problém, dáte do článku odkazy na stránky a za rok je po nich. Možná by nebylo na škody ty opravdu zásadní věci neodkazovat ale zkusit je se svolením autorů dát přímo na server. Jinak hrozí, že odkazy u starších článků budete moci po čase komplet mazat. (ono to stejně přijde)
Uživatelský avatar
Jan Drahokoupil
Administrátor
Příspěvky: 543
Registrován: 26 kvě 2007 15:07
Bydliště: Brandýsek, okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Štěpán Krejsek píše:To je trochu problém, dáte do článku odkazy na stránky a za rok je po nich. Možná by nebylo na škody ty opravdu zásadní věci neodkazovat ale zkusit je se svolením autorů dát přímo na server. Jinak hrozí, že odkazy u starších článků budete moci po čase komplet mazat. (ono to stejně přijde)
Naštěstí jsem měl na mysli jen "Související odkazy", které vždy uvádíme na koncích článků. Čili jejich nefunkčností o nic nepřicházíme. Šlo většinou o odkazy na radarové či družicové oddělení ČHMÚ, takže z odkazů je stále zřejmé, jaký byl jejich smysl, "jen" už nefungují. Nově proto odkazujeme jen na hlavní stránku ČHMÚ, která by se snad už tolik měnit neměla... viz článek o tornádu u Olešnice.
Odpovědět

Zpět na „Webové stránky www.bourky.com“