Toto fórum

Máte dotaz ohledně fungování našich webových stránek ?
dubnany 189
Kontaktovat uživatele:

15 čer 2009 21:50

Tom píše:
dubnany 189 píše:Zdravím, já taky nemám problém s přihlašováním na toto fórum. Přihlašuju se průměrně jednou za 14 dní jinak mě to přihlásí při každé návštěvě takže jsem v pohodě. :lol: ;)
P.S. Nešly by prosím dát jak jsou smajlíky tak ještě i nějaké symboly počasí mráčků jako je déšť, bouřka,zataženo,polojasno atd. Moc díky. ;) ;)
Doufám že se neurazíš ale nejsme přece ve školce aby jsme sem dávali nějaký obrázky jak na skříňky ve školce nevím přijde mě to dětský....jde o to popsat situaci a né sem vrážet nějaký mráčky atd....
Zdravím,
Já se neurazím to se neboj je to jen můj názor a ty příspěvky by byly pěkně ozdobené těmi symboly ale příslušnými symboly toho počasí jaké by vládlo.Jinak jen se zeptám nezasedl sis na mě? Neboť už několik příspěvků jsi mi pokritizoval. Neber to jako urážku prosím! Ještě něco jak jsem někde četl že mám přehnané hodnoty počasí u toho větru to někdy ano ale jinak to píši podle pravdy a když mi někdo nevěří tak to je jeho věc. Tímto končím svoji odpověď a od teď jen v pohodě. :devil: :)
Z Dubňan zdraví Jirka
Bouřky ty mám nejraději z počasí ale i to ostatní je pěkné
Tom
Kontaktovat uživatele:

15 čer 2009 22:05

Já jsem si určitě na tebe nezasedl :D všimnul jsis, že nejsem sám kdo tě zkritizoval na Amaterské meteorologii někdo méně já možná více.Já proti tobě nic nemám jen prostě nemám rád bubliny tak to je a budu to psát vždy pokud budu vědět, že je to nesmysl nebo nadhodnocené.Pokud bude chtít někdo zkritizovat mě ať to udělá nebráním se tomu rád si to přečtu a klidně si z toho budu brát ponaučení.Opakuji nic proti tvé osobě nemám mám jen něco proti některým tvým příspevkům kterých pár bylo jinak jsem proti tobě nic nikdy neměl .Jinak s těma mráčkama to nebylo proti tobě byl to můj názor jen jako celek jak forum by mělo vypadat že si myslím že to je zbytečný a trvám na tom že to postrádá smysl :roll: .
dubnany 189
Kontaktovat uživatele:

16 čer 2009 19:16

Tom píše:Já jsem si určitě na tebe nezasedl :D všimnul jsis, že nejsem sám kdo tě zkritizoval na Amaterské meteorologii někdo méně já možná více.Já proti tobě nic nemám jen prostě nemám rád bubliny tak to je a budu to psát vždy pokud budu vědět, že je to nesmysl nebo nadhodnocené.Pokud bude chtít někdo zkritizovat mě ať to udělá nebráním se tomu rád si to přečtu a klidně si z toho budu brát ponaučení.Opakuji nic proti tvé osobě nemám mám jen něco proti některým tvým příspevkům kterých pár bylo jinak jsem proti tobě nic nikdy neměl .Jinak s těma mráčkama to nebylo proti tobě byl to můj názor jen jako celek jak forum by mělo vypadat že si myslím že to je zbytečný a trvám na tom že to postrádá smysl :roll: .
Ahoj,díky to jsem rád ani je proti Tobě nic nemám a jsi fajn diskutér ale jednu věc řeknu že tady je někdy to počasí takové extrémnější více než třeba u vás ale někdy je to i naopak že u vás je to výraznější než tady že? ;) ;)
Z Dubňan zdraví Jirka
Bouřky ty mám nejraději z počasí ale i to ostatní je pěkné
Tom
Kontaktovat uživatele:

16 čer 2009 20:37

dubnany 189 píše:
Tom píše:Já jsem si určitě na tebe nezasedl :D všimnul jsis, že nejsem sám kdo tě zkritizoval na Amaterské meteorologii někdo méně já možná více.Já proti tobě nic nemám jen prostě nemám rád bubliny tak to je a budu to psát vždy pokud budu vědět, že je to nesmysl nebo nadhodnocené.Pokud bude chtít někdo zkritizovat mě ať to udělá nebráním se tomu rád si to přečtu a klidně si z toho budu brát ponaučení.Opakuji nic proti tvé osobě nemám mám jen něco proti některým tvým příspevkům kterých pár bylo jinak jsem proti tobě nic nikdy neměl .Jinak s těma mráčkama to nebylo proti tobě byl to můj názor jen jako celek jak forum by mělo vypadat že si myslím že to je zbytečný a trvám na tom že to postrádá smysl :roll: .
Ahoj,díky to jsem rád ani je proti Tobě nic nemám a jsi fajn diskutér ale jednu věc řeknu že tady je někdy to počasí takové extrémnější více než třeba u vás ale někdy je to i naopak že u vás je to výraznější než tady že? ;) ;)
Proč ne jak je u vás víš ty a když to budeš podávat seriozně nepřehnaně tak není sebemenší důvod ti nevěřit každý kraj je jiný má jiné orografické podmínky atd. může být bohatší na srážky ,větrnější atd.Kritizoval jsem tě jen za nějaké příspěvky takže kdybych proti tobě měl nějaký komplex bylo by to jinak takže OK. :D zatím....
Václav Sedláček
Kontaktovat uživatele:

30 čer 2009 16:22

Pro Adminy: Jaká je povolená velikost banneru nebo jiného obrázku v podpisu? U některých uživatelů takový obrázek několika násobně roztahuje příspěvek. Nemám nic proti ostatním uživatelům, ale některé obrázky mi přijdou přehnaně velké.
Nejsilnější pozorovaný nebezpečný jev? Přívalový déšť.
Oblíbená bouřka? Noční MCS.
karas
Kontaktovat uživatele:

22 črc 2009 15:27

Ako sa dá namiesto zobrazenia celého textu odkazu na URL použiť jediné slovo, ktoré ho nahradí? Nedá sa to nastaviť automaticky tak, že keď niekto dá do príspevku odkaz na URL, automaticky by v príspevku bolo napr. "link", alebo hocijaké iné slovo? A ešte jedna vec, prečo sa mi niektoré odkazy neotvárajú na nových kartách? Nie je to náhodou tým, že niektorí len čisto skopírujú a vložia odkaz do príspevku bez tohto: odkaz?

Díky!
Qw3Rtzui0p

22 črc 2009 18:08

myslis neco jako tohle tak napsany?
IRC

Uplne jednoduse Udelat to musis takhle
Pak jak to pojmenujes ja se to pojemonval IRC
karas
Kontaktovat uživatele:

22 črc 2009 18:36

Qw3Rtzui0p píše:myslis neco jako tohle tak napsany?
IRC

Uplne jednoduse Udelat to musis takhle
Pak jak to pojmenujes ja se to pojemonval IRC
Ano, tak. Vyskúšam: skywarn
Aha, funguje to! Díky moc!
petrcervinka

29 črc 2009 21:20

Lukáš Ronge píše:
vecerapl píše:Me tu chybi lepsi forum. Nechcete prejit na phpBB3, zlepsi to tu trochu lepe? Myslim, ze by si to tohle forum zaslouzilo nehlede na to, ze treba "Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě" vubec nefunguje. :? .... zlepsit.
Aktuální verze fóra je 3.0.4, už hodně dlouhou dobu fórum jede na phpBB3.
Co se týče automatického přihlášení, nemám s tím vůbec žádný problém, naposledy jsem se přihlašoval tak před měsícem, asi budeš mít nějakou botu na PC - cookies?
Tak mně taky nefunguje automatické přihlašování. Na jiných fórech, jako například na http://forum.amaterskameteorologie.cz/ mi funguje bez problémů.
Lukáš Ronge
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

30 črc 2009 11:11

petrcervinka píše:Tak mně taky nefunguje automatické přihlašování. Na jiných fórech, jako například na http://forum.amaterskameteorologie.cz/ mi funguje bez problémů.
Staci si v prohlizeci vymazat cookies, melo by to pak fungovat...
petrcervinka

30 črc 2009 15:01

Lukáš Ronge píše:
petrcervinka píše:Tak mně taky nefunguje automatické přihlašování. Na jiných fórech, jako například na http://forum.amaterskameteorologie.cz/ mi funguje bez problémů.
Staci si v prohlizeci vymazat cookies, melo by to pak fungovat...
Tak nefunguje. Schválně jsem zkoušel ještě jednou smazat cookies i všechny dočasné soubory (nehledě k tomu, že cookies mažu docela často) a k tomu, abych byl odhlášený z fóra, mi stačí zavřít panel prohlížeče. Při dalším přístupu se musím přihlásit. :-( Na jiných fórech mi to neblbne. Ale už jsem si na to docela zvykl.
Amerika

30 črc 2009 18:31

No mně to teda taky nefunguje. Přihlašování při každý návštěvě mně tak nezatěžuje, ale asi by to bylo lepší. Po zavření těchto stránek a znovu spuštění mi přihlášení ale zůstává.
Cookies jsem radši nemazal.
Tomáš Prouza
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

30 črc 2009 19:12

Mě to vypadlo před cca týdnem na ASS i AMČR a pomohlo mě vymazání cookies a reset prohlížeče (jedu přes FF 3).
Tomáš Prouza
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

12 srp 2009 09:32

Dnes jsem opět po delší době prošel seznam uživatelů a vymazal účty které nebyly po aktivaci použity vůbec (starší půl roku) a účty, ze kterých nebylo přispíváno a byly dlouhodobě neaktivní (starší půl roku). Asi 30 účtů tu bylo bez příspěvku a s poslední návštěvou v den aktivace...
Václav Sedláček
Kontaktovat uživatele:

11 čer 2010 14:26

V pozorováních z roku 2009 uživatel luoxiaosang = Obrázek.
Děkuji za pročištění fora. ;)
Nejsilnější pozorovaný nebezpečný jev? Přívalový déšť.
Oblíbená bouřka? Noční MCS.
Tomáš Prouza
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

11 čer 2010 14:30

Václav Sedláček píše:V pozorováních z roku 2009 uživatel luoxiaosang = Obrázek.
Děkuji za pročištění fora. ;)
Narušitel byl eliminován :@
Štěpán Krejsek

11 čer 2010 20:54

Funguje ohlašování příspěvků ? Nahlásil jsem toho spamera hned ráno po 8 hodině.
Tomáš Prouza
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

11 čer 2010 21:13

Štěpán Krejsek píše:Funguje ohlašování příspěvků ? Nahlásil jsem toho spamera hned ráno po 8 hodině.
Funguje, jenže tu asi nikdo z adminů nebyl, já jsem přijel z 5 denní služebky, kde nebyl přístup na internet...
Amerika

17 srp 2010 12:06

Spíše se to týká méně aktivních lidí, kteří si tento příspěvek nejspíš ani nepřečtou, ale přesto:
Je zbytečné každé téma hned cpát do "volná diskuse" Plno pod-témat zde založených patří ve skutečnosti do jiných, již dříve založených témat přímo k tomu účelu.
Tomáš Prouza
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

19 zář 2010 09:45

Proběhlo promazání neaktivních uživatelů podle následujícího klíče:

- nikdy neaktivovaný účet (kromě září 2010)
- účet naposledy aktivní v den založení + 0 příspěvků (do května 2010)
- žádný příspěvek + poslední aktivita od založení do začátku roku 2010
- několik zjevně spammerských účtů, které pronikly schvalováním
Tomáš Prouza
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

19 zář 2010 10:10

Sladěny názvy témat v sekci Pozorování pro snadnější orientaci při vyhledávání.
jaro

21 zář 2010 16:04

Vyhledat témata bez odpovědí • Zobrazit aktivní témata
Ked nie som prihlaseny, vidim ako navstevnik len taketo moznosti vyberu temat. Chyba mi tam "Zobrazit nové příspěvky"
Tomáš Prouza
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

21 zář 2010 16:31

jaro píše:Vyhledat témata bez odpovědí • Zobrazit aktivní témata
Ked nie som prihlaseny, vidim ako navstevnik len taketo moznosti vyberu temat. Chyba mi tam "Zobrazit nové příspěvky"
No to je právě důvod, proč se zaregistrovat - jako host nelze tuto funci využívat.
jaro

24 zář 2010 14:43

Tomáš Prouza píše:
jaro píše:Vyhledat témata bez odpovědí • Zobrazit aktivní témata
No to je právě důvod, proč se zaregistrovat - jako host nelze tuto funci využívat.
Nie som vzdy pri svojom PC, kde mi prihlasenie ide automaticky. Nevadi, skor by bolo dobre nevymazavat precitane prispevky v rubrike "Zobrazit nepřečtené příspěvky", ale oznacovat ich napr. inou farbou ako cervena. Niekedy sa chcem k tomu prispevku este vratit a uz ho musim pracne vyhladavat a spomenut si nazov temy.
Odpovědět

Zpět na „Webové stránky www.bourky.com“