Bouřky 12.6.2016

Sem můžete přidávat vaše pozorování v roce 2016.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rosnič
Příspěvky: 182
Registrován: 22 bře 2014 15:58
Bydliště: Stochov

Dnešní zpáteční cyklocestu z Nižboru zpestřil cb vznikající nejspíš přesně tam, odkud jsme s přítelkyní před časem vyjeli, a na Stochově čekající "skoro SQL" a cébak s tak zajímavou základnou, až jsem začal panikařit, že mi před očima roste supercela. Jinak pár blesků, přeháňka, teď už přestává pršet, jak rychle ta bouřka vznikla, tak se zase rozpadla. Foceno telefonem, foťák se mi pro společenská bagančata nevešel do rance... :-)
Přílohy
IMG_20160612_175745.jpg
IMG_20160612_183221.jpg
IMG_20160612_183148.jpg
Z poslední výspy před kladenským okem zdraví Radek :-)
Uživatelský avatar
Rosnič
Příspěvky: 182
Registrován: 22 bře 2014 15:58
Bydliště: Stochov

Tak jsem se s tou nižborskou bouřkou ani moc nespletl :) Na radar jsem koukal sporadicky, byla tam tak krátce, že jsem si jí nevšiml.
Přílohy
Screen Shot 06-12-16 at 07.55 PM.PNG
Z poslední výspy před kladenským okem zdraví Radek :-)
Uživatelský avatar
Jan Drahokoupil
Administrátor
Příspěvky: 543
Registrován: 26 kvě 2007 15:07
Bydliště: Brandýsek, okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Ahoj,
no můj jediný dnešní úlovek je v podobě CG blesku jako by "mezi" vrtulemi, ale v podstatě tak daleko, že nebyl snad ani slyšet hrom...
Fotka je v naší galerii...
http://galerie.bourky.com/displayimage.php?pid=11786
Uživatelský avatar
Rosnič
Příspěvky: 182
Registrován: 22 bře 2014 15:58
Bydliště: Stochov

Jan Drahokoupil píše:Ahoj,
no můj jediný dnešní úlovek je v podobě CG blesku jako by "mezi" vrtulemi, ale v podstatě tak daleko, že nebyl snad ani slyšet hrom...
Fotka je v naší galerii...
http://galerie.bourky.com/displayimage.php?pid=11786
Já vám posílal zprávu s dotazem na tu placku AMS, přišla? Já se v tý místní poště moc nevyznám... A fotka parádní, to každopádně :rock:
Z poslední výspy před kladenským okem zdraví Radek :-)
Uživatelský avatar
Jan Drahokoupil
Administrátor
Příspěvky: 543
Registrován: 26 kvě 2007 15:07
Bydliště: Brandýsek, okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Rosnič píše:Já vám posílal zprávu s dotazem na tu placku AMS, přišla? Já se v tý místní poště moc nevyznám... A fotka parádní, to každopádně :rock:
Dotaz na placku nedorazil, ale koukám tu do šuplíku a mám tu 3 kusy... 2 malé a jednu větší, takže když bychom se někdy sešli, tak se můžeme domluvit...
Uživatelský avatar
Rosnič
Příspěvky: 182
Registrován: 22 bře 2014 15:58
Bydliště: Stochov

Tak až bude příležitost, podniknu výjezd směrem ku Brandýsku a snad se domluvíme. Jen doufám, že nikdo z členů AMS nebude proti... :)
Z poslední výspy před kladenským okem zdraví Radek :-)
Odpovědět

Zpět na „Pozorování v roce 2016“