Aktuální počasí z vaší obce.

Informujte nás, jaké počasí je právě u Vás.
Odpovědět
Petr Gregor
Příspěvky: 54
Registrován: 23 črc 2007 15:49
Bydliště: Sázava 280-450 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Napište jak je ted u vás.
Petr Gregor
Příspěvky: 54
Registrován: 23 črc 2007 15:49
Bydliště: Sázava 280-450 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

aktuální počasí v Sázavě: 25.7 07
11:21 hod.

Oblačno 20stupnů Čerstvý vítr
Petr Gregor
Příspěvky: 54
Registrován: 23 črc 2007 15:49
Bydliště: Sázava 280-450 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

27.7 07 21:32 hod:


Počasí v sázavě: Polojasno 20 stupnů mírný vítr
Uživatelský avatar
MajdaLa
Člen AMS
Příspěvky: 183
Registrován: 31 kvě 2007 13:39
Bydliště: Bohumín-Záblatí

Aktuální počasí-Bohumín SKC, 25°C.
Think like a proton: always positive. :-)
Uživatelský avatar
honza.cb
Příspěvky: 237
Registrován: 29 kvě 2007 22:21
Bydliště: České Budějovice - Čtyři dvory
Kontaktovat uživatele:

České Budějovice 17:56 SELČ , telota 23,5 °C, vítr cca. 3-7m/s ( zesílený díky blízké bouřce), malé vznikající bouřkové jádro severozápadně od Č.Budějovic, které postupuje směrem na Písek (tak zase nic Obrázek).
Murphyho optimistický zákon: Usmívej se ! Zítra bude hůř ... a pozítří.... možná už ani nebude.
Z Českých Budějovic zdraví Jan Michalica
Wenc@29
Příspěvky: 2
Registrován: 21 črc 2007 11:36

Jsem z Police nad Metují, je to kousek od Náchoda a dneska brzy ráno to u nás všechno začalo. Jedříve se na nás valily blesky které se přibližovaly. Byly velmi blízké ůdery a zpozoraval jsem i několik desítek čárových blesků. Troufám si tvrdit že mohlo dojít i kontakt se zemí. Po velmi silné bouři, která nás trápila skoro celou noc se musí dát znovu do pořádku elektrika.
Uživatelský avatar
Ondris
Příspěvky: 542
Registrován: 25 čer 2007 15:25
Bydliště: Praha 6 - Řepy (360 m n.m.) / Opařany - okr. Tábor (460 m n.m.)

Tak asi před hodinou a půl napadl v Praze (konkrétně Praha-Řepy 380m.n.) asi 1 cm sněhu.Obrázek Když jsem se podíval z okna nevěřil jsem jelikož teplota byla ve 20 hodin ještě skoro +5 st. poté teplota spadla na 1 st. ale dle dat krom hor všude pršelo a předpověď na noc je sníh až od 500 m.n.m. :-)
Uživatelský avatar
MajdaLa
Člen AMS
Příspěvky: 183
Registrován: 31 kvě 2007 13:39
Bydliště: Bohumín-Záblatí

Aktuální počasí Bohumín: OVC asi Sc, teplota 7°C Obrázek
Think like a proton: always positive. :-)
Uživatelský avatar
storm_ice
Příspěvky: 1448
Registrován: 23 led 2008 09:50
Bydliště: Teplice-Trnovany 227 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

aktuálně již poměrně slunečné polojasno, ráno pár sněhových přeháněk a až 8 cm sněhová pokrývka, uvidíme co bude zítra :P snad zas něco připadne Obrázek nyní už to taje ale většinou stále souvislá sněhová pokrývka T 3,5°C
Uživatelský avatar
MajdaLa
Člen AMS
Příspěvky: 183
Registrován: 31 kvě 2007 13:39
Bydliště: Bohumín-Záblatí

Takže jak jsem předpokládala, máme pěkne sibiřské velikonoční pondělí. Od rána silně sněží, teplota je lehce nad nulou, takže ten sníh zároveň taje.
Think like a proton: always positive. :-)
Uživatelský avatar
storm_ice
Příspěvky: 1448
Registrován: 23 led 2008 09:50
Bydliště: Teplice-Trnovany 227 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

hujec tak včera další slabá bouřka + silné sněhové přeháňky, dnes zatím velká oblačnost, ráno slabá sněhová přeháňka T 3°C včera 4 cm, ráno už jen 3 cm sněhu
Uživatelský avatar
storm_ice
Příspěvky: 1448
Registrován: 23 led 2008 09:50
Bydliště: Teplice-Trnovany 227 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

hmm u nás zas skoro zataženo Cs, ale jak je vidět na východě, nějaká bouřka by dnes být mohla ... teplota se pomalu dostává k letním 25°C a pocitově je dusno
Uživatelský avatar
Michal Geryk
Člen AMS
Příspěvky: 1443
Registrován: 30 kvě 2007 05:50
Bydliště: Přerov - centrum, 209 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Já se přidám. Aktuálně tu těsně mimo Přerov prošla intenzívní přeháňka (chytlo to opět Olomouc :evil: ) s húlavou a zajímavou základnou Cb. Ale ani jeden výboj... Více tady: http://gerykm.rajce.idnes.cz/Prehanka_u ... _20.6.2008
Z rozhraní Hornomoravského úvalu a Moravské brány zdraví Michal.

kamera videa fotografie
Skype: geryk.michal
Uživatelský avatar
storm_ice
Příspěvky: 1448
Registrován: 23 led 2008 09:50
Bydliště: Teplice-Trnovany 227 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

gerykm píše:Já se přidám. Aktuálně tu těsně mimo Přerov prošla intenzívní přeháňka (chytlo to opět Olomouc :evil: ) s húlavou a zajímavou základnou Cb. Ale ani jeden výboj... Více tady: http://gerykm.rajce.idnes.cz/Prehanka_u ... _20.6.2008
no tu se za frontou akorát vyčistil a vysušil vzduch, odpoledne spadla vlhkost na 30%, takže srážky si můžem leda nakreslit :evil:
Uživatelský avatar
storm_ice
Příspěvky: 1448
Registrován: 23 led 2008 09:50
Bydliště: Teplice-Trnovany 227 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

zatím slunečno, bez kupovité oblačnosti, ale natahujou se cirry T 25°C významně ovšem stoupá rosný bod 15°C oproti ranním 10°C pocitově už celkem dusno, vítr prom. nebo J tak do 3 m/s
Petr Gregor
Příspěvky: 54
Registrován: 23 črc 2007 15:49
Bydliště: Sázava 280-450 m.n.m
Kontaktovat uživatele:

Sázava : teplota ve stínu ?: 31,5 stupňů a jasno - 2 ms
marian007
Příspěvky: 94
Registrován: 08 srp 2008 18:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Brno: Po odpolední bouřce se příjemně ochladilo a teď v 20.47. hod: oblačno až zataženo, slabá přeháňka. Teplota 19C° :P
Z Brna, poslední dědiny před Vídní, zdraví Marian
Uživatelský avatar
MajdaLa
Člen AMS
Příspěvky: 183
Registrován: 31 kvě 2007 13:39
Bydliště: Bohumín-Záblatí

Souhlas, něco takového bych si nechala líbit častěji. 2 supercely za 24hodin..mmm.
Think like a proton: always positive. :-)
Uživatelský avatar
Janek
Příspěvky: 884
Registrován: 30 kvě 2007 19:42
Bydliště: Karviná-Ráj, 260 m n. m.
Kontaktovat uživatele:

MajdaLa píše:Něco takového bych si nechala líbit častěji. 2 supercely za 24hodin..mmm.
Tak ta ranní předchozího dne vám dle sumace přinesla dost srážek (kroupy?), ale ty sobotní k vám krom blesků a ohromných kapek asi nic jiného nepřinesly, nebo jo? :geek:
Ze zazelenalé (kromě zimy) pahorkatiny z Karviné zdraví Hloupý Honza. :-)
oblíbená webovka: http://pocasi.venku.cz/ mé rajče: http://kozibrada.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
MajdaLa
Člen AMS
Příspěvky: 183
Registrován: 31 kvě 2007 13:39
Bydliště: Bohumín-Záblatí

Jj na té ranní byly kroupy, o průměru ale jen kolem 1cm. ...ale zato jsem přímo nad hlavou měla wall cloud a celkově struktura bouře byla parádní. Bohužel těch pár fotek co jsem pořídila mobilem není moc kvalitních a je tam prdlajz vidět. :cry: :cry: :cry: Na té HP v noci jenom silně pršelo a parádně blýskalo.
Think like a proton: always positive. :-)
Štěpán Krejsek
Příspěvky: 839
Registrován: 11 črc 2008 13:19
Bydliště: Brno - Žabovřesky

MajdaLa píše:Jj na té ranní byly kroupy, o průměru ale jen kolem 1cm. ...ale zato jsem přímo nad hlavou měla wall cloud a celkově struktura bouře byla parádní. Bohužel těch pár fotek co jsem pořídila mobilem není moc kvalitních a je tam prdlajz vidět. :cry: :cry: :cry: Na té HP v noci jenom silně pršelo a parádně blýskalo.
Tož bys měla pořídit nějaký digitál. Stačí za dva tisíce a třeba na těch fotkách něco bude. Takhle prošviháš ty nejlepší bouřky a za pár let budeš litovat.
Uživatelský avatar
MajdaLa
Člen AMS
Příspěvky: 183
Registrován: 31 kvě 2007 13:39
Bydliště: Bohumín-Záblatí

Digitál mám, akorát mě zradily baterky... :( Ty jsem dala nabít až dopoledne...poté co jsem zjistila zradu ve formě vybití. a z přechodu Squall line už mám fotky z normálního foťáku.
Think like a proton: always positive. :-)
Uživatelský avatar
storm_ice
Příspěvky: 1448
Registrován: 23 led 2008 09:50
Bydliště: Teplice-Trnovany 227 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

MajdaLa píše:Digitál mám, akorát mě zradily baterky... :( Ty jsem dala nabít až dopoledne...poté co jsem zjistila zradu ve formě vybití. a z přechodu Squall line už mám fotky z normálního foťáku.
nj to je zákon schválnosti, proto mám jedny na nabíječce a další ve foťáku .. už se mi to stalo taky několikrát :oops: :lol:
Uživatelský avatar
MajdaLa
Člen AMS
Příspěvky: 183
Registrován: 31 kvě 2007 13:39
Bydliště: Bohumín-Záblatí

jj to teda. Zrovna na nejlepší bouřkovou situaci se obvykle všechno vybije a nic nefunguje. a když všechno...tak u mě teda i baterky které jsem právě z nabíječky vytáhla :D
Think like a proton: always positive. :-)
Štěpán Krejsek
Příspěvky: 839
Registrován: 11 črc 2008 13:19
Bydliště: Brno - Žabovřesky

MajdaLa píše:jj to teda. Zrovna na nejlepší bouřkovou situaci se obvykle všechno vybije a nic nefunguje. a když všechno...tak u mě teda i baterky které jsem právě z nabíječky vytáhla :D
Já mám dvoje rezervní a problém nikdy nebyl. Ale taky tu letos nebylo moc co fotit.
Odpovědět

Zpět na „Aktuální počasí z Vašeho kraje“