Bouřky 12. 7. 2008

Vše co se týká o zpozorovaných jevech v roce 2008.
Uživatelský avatar
storm_ice
Příspěvky: 1448
Registrován: 23 led 2008 09:50
Bydliště: Teplice-Trnovany 227 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

gerykm píše:Teplice mají teď určitě liják, možná i bouřku... Tady je klid. ;)
no nic moc nás to jen lízlo 2,5 mm a bouřka prý slabá .. ale byla :P no v Amstru doslova ch.alo :lol: :lol: naštěstí se to odpoledne celkem vybralo ... i tak o5 pařba na blátě :evil: takhle pršet u nás, tak si člověk nemusí stěžovat na sucho :mrgreen:
Uživatelský avatar
dobrmanek
Příspěvky: 746
Registrován: 23 čer 2007 09:56
Bydliště: Větřkovice, 480 m.n.m, okres Opava

Jak jsem byl v sobotu unavený, tak jsem neslyšel přicházet bouři a tvrdě jsem spal. Probudil mne až velmi silný déšť, ale to už se veškeré dění odehrávalo na SV. Takže nevím jestli padaly kroupy a nějakém shelf cloudu taky nevím. Ráno bylo u mne ve srážkoměru 17 mm a u kamaráda 1 km severně jen 13 mm.
Ze Slezska Vás zdraví Zbyněk Černoch
Uživatelský avatar
storm_ice
Příspěvky: 1448
Registrován: 23 led 2008 09:50
Bydliště: Teplice-Trnovany 227 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

dobrmanek píše:Jak jsem byl v sobotu unavený, tak jsem neslyšel přicházet bouři a tvrdě jsem spal. Probudil mne až velmi silný déšť, ale to už se veškeré dění odehrávalo na SV. Takže nevím jestli padaly kroupy a nějakém shelf cloudu taky nevím. Ráno bylo u mne ve srážkoměru 17 mm a u kamaráda 1 km severně jen 13 mm.
ta únava je děs ... ale naštěstí, nebo spíše k smůle? u nás nic nebylo a večer už ani nepršelo. 17 mm nám tu napršelo cca za celý víkend :roll:
Odpovědět

Zpět na „Pozorování v roce 2008“