Výjezdy na Moravě

Vše co se nevešlo do jiných kategorií.
Uživatelský avatar
MajdaLa
Člen AMS
Příspěvky: 183
Registrován: 31 kvě 2007 13:39
Bydliště: Bohumín-Záblatí

jj, rozhodně. Jenom hlásím jak to předběžně vypadá. Může se to ještě x krát změnit. Každopádně ty předpovědi sledujeme, protože vypadají zajímavě :-)
Think like a proton: always positive. :-)
Uživatelský avatar
dobrmanek
Příspěvky: 746
Registrován: 23 čer 2007 09:56
Bydliště: Větřkovice, 480 m.n.m, okres Opava

Už se nemůžu dočkat. Doufám, že nějaká ta supercelarní potvůrka půjde okolo Větřkovic. Jinak jsem připraven vyrazit na jedno místečko, kde mám skvělý výhled na všechny strany. Doufám, že to přijde až v odpoledních hodinách, teda jestli něco přijde. Polsko už by asi byl problém, vzhledem k tomu, že to tam neznám a kvalita cest je mizerná.
Ze Slezska Vás zdraví Zbyněk Černoch
Tomáš Římský
Příspěvky: 485
Registrován: 09 čer 2007 13:59
Bydliště: Bohuňovice u Olomouce
Kontaktovat uživatele:

Já mám v pátek dovolenou... Nebral jsem si ji kvůli bouřkám, ale když už ji mám, tak bych někam vyjel...
Doufám že nepojedu honit tornáda, žádné neuvidím a pak se vrátím domů, kde zjistím, že mi střechu odneslo tornádo :(
Štěpán Krejsek
Příspěvky: 839
Registrován: 11 črc 2008 13:19
Bydliště: Brno - Žabovřesky

Tomáš Římský píše:Já mám v pátek dovolenou... Nebral jsem si ji kvůli bouřkám, ale když už ji mám, tak bych někam vyjel...
Doufám že nepojedu honit tornáda, žádné neuvidím a pak se vrátím domů, kde zjistím, že mi střechu odneslo tornádo :(
Když to bude jenom střecha. Mohl bys dopadnout i hůř. Aby tornádo nehonilo tebe.
Tomáš Římský
Příspěvky: 485
Registrován: 09 čer 2007 13:59
Bydliště: Bohuňovice u Olomouce
Kontaktovat uživatele:

Tak co, pojede někdo na výjezd zítra? Někdo s notebookem a internetem ;) Já poskytnu auto, GPS, Foťák a videokameru :)
Uživatelský avatar
Lukáš Ronge
Administrátor
Příspěvky: 212
Registrován: 26 kvě 2007 13:33
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Jistě :-)

Předběžný plán jsou 2-3 auta.

Účastníci zájezdu jsou: Já, Honza Drahokoupil, Honza Šolín, David Rýva, Vladimír Večera, praveděpodobně i Mirek Meglič a Tomáš Kozel z Brněnské pobočky - snad jsem na někoho nezapoměl.

Zatím to vypadá na společný sraz v Olomouci okolo 11h, kde je možné jet celkem kamkoliv.
Tomáš Římský
Příspěvky: 485
Registrován: 09 čer 2007 13:59
Bydliště: Bohuňovice u Olomouce
Kontaktovat uživatele:

Tak to bych se i připojil.
Uživatelský avatar
Lukáš Ronge
Administrátor
Příspěvky: 212
Registrován: 26 kvě 2007 13:33
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Tomáš Římský píše:Tak to bych se i připojil.
Klíďo :-)) To bude konvoj :lol:
Uživatelský avatar
dobrmanek
Příspěvky: 746
Registrován: 23 čer 2007 09:56
Bydliště: Větřkovice, 480 m.n.m, okres Opava

Když nad tím přemýšlím, tak by nebylo od věci se tam taky ukázat :D. Kde, že je přesně ten sraz v té Olomouci?
To teda bude konvoj ..............
Ze Slezska Vás zdraví Zbyněk Černoch
Tomáš Římský
Příspěvky: 485
Registrován: 09 čer 2007 13:59
Bydliště: Bohuňovice u Olomouce
Kontaktovat uživatele:

Kdyžtak já vezmu do auta někoho (nejlíp s notebookem a internetem ;) ) aby nemusel být takový konvoj...
Jinak sraz bude teda kde? Vím že minulý pátek bylo něco na parkovišti u Olympie...
Štěpán Krejsek
Příspěvky: 839
Registrován: 11 črc 2008 13:19
Bydliště: Brno - Žabovřesky

Mohl bych se taky připojit? Nemám ale vlastní auto, takže by mě někdo musel vzít.
Uživatelský avatar
Lukáš Ronge
Administrátor
Příspěvky: 212
Registrován: 26 kvě 2007 13:33
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Ano sraz by byl u ty Olympie
556036
Příspěvky: 87
Registrován: 25 lis 2007 10:53
Bydliště: Slovensko

Hmm, zajtra som o cca 9°° hod v Grygove, bohuzial sa musim vracat na Slovensko... a mam notebook s internetom.... :cry:
Tomáš Římský
Příspěvky: 485
Registrován: 09 čer 2007 13:59
Bydliště: Bohuňovice u Olomouce
Kontaktovat uživatele:

556036 píše:Hmm, zajtra som o cca 9°° hod v Grygove, bohuzial sa musim vracat na Slovensko... a mam notebook s internetom.... :cry:
Tak se vrátíš později :lol:
Jakub Vašut
Příspěvky: 258
Registrován: 30 kvě 2007 05:53
Bydliště: Bělkovice - Lašťany (okr. Olomouc)
Kontaktovat uživatele:

Tomáš Římský : dyžtak se tady nějak domluvte předběžne v kolik hodin by jste vyjeli. Pokud by jste jeli po poledni, tak bych se přidal. Ale nemám auto, ani Notebook.
Tomáš Římský
Příspěvky: 485
Registrován: 09 čer 2007 13:59
Bydliště: Bohuňovice u Olomouce
Kontaktovat uživatele:

Jakub Vašut píše:Tomáš Římský : dyžtak se tady nějak domluvte předběžne v kolik hodin by jste vyjeli. Pokud by jste jeli po poledni, tak bych se přidal. Ale nemám auto, ani Notebook.
Ty seš nejblíž, tak tě vezmu já... Právě zkouším připojit notebook na net přes mobil...
Uživatelský avatar
dobrmanek
Příspěvky: 746
Registrován: 23 čer 2007 09:56
Bydliště: Větřkovice, 480 m.n.m, okres Opava

Ještě sám nevím jak to nakonec dopadne jestli pojedu nebo ne, pravděpodobnější bude, že se budu pohybovat po Opavsku a Novojičínsku. Každopádně se na dnešní den těším asi jako většina lidí.
Ze Slezska Vás zdraví Zbyněk Černoch
Tomáš Římský
Příspěvky: 485
Registrován: 09 čer 2007 13:59
Bydliště: Bohuňovice u Olomouce
Kontaktovat uživatele:

Tak co? Buse v těch 11 sraz? Nebo později? Zatím to moc nevypadá že by do oběda něco přišlo...
Jakub Vašut
Příspěvky: 258
Registrován: 30 kvě 2007 05:53
Bydliště: Bělkovice - Lašťany (okr. Olomouc)
Kontaktovat uživatele:

To může přijít zničeho nic. Já si myslím že stejnak ti co jedou z větší dálky do Olomouce, tak už budou asi na cestě
Tomáš Římský
Příspěvky: 485
Registrován: 09 čer 2007 13:59
Bydliště: Bohuňovice u Olomouce
Kontaktovat uživatele:

Tak co? Je někdo někde v terénu?
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuze“