Tvorba témat

Vše co se nevešlo do jiných kategorií.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dobrmanek
Příspěvky: 746
Registrován: 23 čer 2007 09:56
Bydliště: Větřkovice, 480 m.n.m, okres Opava

Administoři: Chtělo by to nějaká pravidla pro tvorbu nových témat. Aby nedocházelo k tomu, že v několika tématech je popisován ten samý den ;). Jestli je lepší dávat všechny příspěvky do např. Bouřky květen. Nebo zakládat den po dni. U významných jevů je to jednoznačné (tornáda apod), každý takový si zaslouží svoje téma.
Ze Slezska Vás zdraví Zbyněk Černoch
Uživatelský avatar
Jan Drahokoupil
Administrátor
Příspěvky: 543
Registrován: 26 kvě 2007 15:07
Bydliště: Brandýsek, okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

No já jsem jednoznačně pro to, aby každý bouřkový den měl své téma. Určitě je to tak nejpřehlednější.
Otázka je, jak toto udělat, protože do fóra přispívá celá řada lidí a každý má možnost vytvoření tématu, což je sice v pořádku, ale už méně to nahrává tomu, aby vše bylo pěkně organizované. Proto hodně záleží také na vás ostatních, abyste se snažili vyjadřovat tam, kam vaše příspěvky tématicky náleží. Ale chápu, že ne vždy je to možné...
Uživatelský avatar
storm_ice
Příspěvky: 1448
Registrován: 23 led 2008 09:50
Bydliště: Teplice-Trnovany 227 m n.m.
Kontaktovat uživatele:

Jan Drahokoupil píše:No já jsem jednoznačně pro to, aby každý bouřkový den měl své téma. Určitě je to tak nejpřehlednější.
Otázka je, jak toto udělat, protože do fóra přispívá celá řada lidí a každý má možnost vytvoření tématu, což je sice v pořádku, ale už méně to nahrává tomu, aby vše bylo pěkně organizované. Proto hodně záleží také na vás ostatních, abyste se snažili vyjadřovat tam, kam vaše příspěvky tématicky náleží. Ale chápu, že ne vždy je to možné...
mno tak uvažoval jsem i navrhnout např květen 2008 a v něm jednotlivé dny popř to v roce uspořádat dle četností leden-duben, pak po jednotlivých měsících (pravděpodobně do září a poslední říjen-prosinec. Přecijen dnů s bouřkou bude asi dost, tak ať se to snáž hledá ;)
Uživatelský avatar
Amerika
Příspěvky: 1145
Registrován: 08 srp 2007 19:30
Bydliště: Slaný

Chtěl bych upozornit na to, že v tématu "Bouřky 13 května..." jsou sloučeny dvě situace. Jednak 6. květen a jednak 13. květen. Rozhraní je před posledními pěti příspěvky.

Problém s nepořádkem v příspěvkách vidim spíš v tom, že lidi píšou do jinejch témat. Chtělo by to trochu víc si na to dávat pozor, ale občas se to stane každýmu. Možná by ale část problému vyřešilo, kdyby bylo možné reagovat na určitý příspěvek z jiného tématu než je to v němž se nachází. (Myslim teda že teď to najde.)
Uživatelský avatar
Mara
Příspěvky: 246
Registrován: 15 kvě 2008 19:56
Bydliště: Lhota za Červeným Kostelcem (Náchodsko) 400 m.n.m.
Kontaktovat uživatele:

Zdravím, ....jen mě čistě ze zvědavosti zajimalo, jak dlouho po uploadu je foto vystaveno díky
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuze“