Prezident Václav Havel

Vše co se nevešlo do jiných kategorií.
Odpovědět
lenaluna
Příspěvky: 14
Registrován: 16 črc 2011 15:13

I zde bych velice ráda zavzpomínala na pana prezidenta Václava Havla, jelikož si to určitě zaslouží a určitě k němu nebo k jeho názorům máte co říci i vy.

Pan Václav Havel byl skvělý člověk. Pan Václav Havel je známý u nás i v zahraničí jako osoba bojující za svobodu, demokracii a další velice důležité hodnoty života. Pana Václava Havla si především vážím za jeho názory v posledních letech. Měli bychom se nyní i my nad tím trochu zamyslet a říct si, kde je ta naše hezká česká krajina? Když se procházím po venku, připomíná mi to tady všude továrnu na vydělávání peněz. Ale ne našich peněz - obyčejných lidí, co žijí v krajině. Ani ne peněž Čechů, ale peněz lidí ze zahraničí, kteří si až příliš váží své vlastní krajiny, tak ji přišli devastovat k nám. Pan Václav Havel byl na toto téma také dost citlivý, a proto jsem si dovolila zahájit i diskusi na toto téma.

Tam, kde ještě kdysi byla hezká krajina stojí nyní ohavné továrny. Potraviny kupujeme výhradně nezdravé ve velkých obchodech, což jsou další továrny pro vydělávání peněz, které nás také nijak nepodpoří. Neuvědomujeme si hodnotu češství, českých lidí, české práce, české tradice a našich národních hodnot. Okolo nás se dějí změny, se kterými nemusíme nebo můžeme souhlasit. Tímto však prosím každého, kdo má co k tématu říct, aby se zamyslel a řekl svůj názor ať už k naší české krajině nebo k dalším myšlenkám pana Václava Havla.

Pan Václav Havel by byl určitě nerad, kdyby se na něho jen vzpomínalo. Měli bychom také začít žít podle jeho myšlenek.
Když prší, tak se pejsek může schovat do psí tašky nebo ho uchrání nepromokavý obleček pro psy.
Uživatelský avatar
Dáša
Člen AMS
Příspěvky: 305
Registrován: 05 dub 2009 19:35
Bydliště: Brandýsek / občasně Pechova Lhota (u Milevska)

Pan Václav Havel byl velký člověk, kterého si vážím a který si zaslouží úctu. Nicméně byl to jen člověk s velkými činy a občas i s velkými omyly. Nebyla to žádná božská bytost, která by nyní měla být nutně adorována na všech dostupných místech včetně tohoto. Takže bych toto téma asi ponechala stránkám pro tyto účely určeným ;) .
Zde by se to možná hodilo tak akorát do kategorie Off topic.
tryndamer
Příspěvky: 3
Registrován: 23 črc 2012 07:38

Tak podle mě si to zaslouží. Byl to mnohem lepší prezident než Václav Klaus a udělal toho pro ČR hodně.
Štítky na dveře z http://www.gravirovani-laserem.com/stitky.php mi usnadnili život.
Odpovědět

Zpět na „Volná diskuze“